O mnie

Wykonuję torty na wszelkie okazje: urodziny, imieniny, rocznice, chrzty, komunie, śluby, wieczory panieńskie oraz kawalerskie, imprezy "baby shower", firmowe i inne.

Twój pomysł jest dla mnie inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Każdy tort i ozdoby na nim wykonuję własnoręcznie, dlatego moje torty są niepowtarzalne, a dodatkowo cechują się wyśmienitym domowym smakiem. Wszystkie ozdoby są w 100 % jadalne i wykonane tylko z naturalnych, najwyższej jakości składników. Do przełożenia tortów używam kremów na bazie serka Mascarpone i bitej śmietany. Krem maślany, niegdyś mocno popularny, używam jedynie na wierzch tortu pod masę cukrową, jest to zarazem izolacja od mocno nasączonego biszkoptu jak i wyrównuje nierówności całej powierzchni tortu. 

Tworzone przeze mnie wypieki doskonale nadają się na prezent, ale również ożywią każdą imprezę okolicznościową, ślub czy jubileusz oraz  stanowią idealny dodatek na spotkaniach biznesowych, sprawdzą się również na prywatkach oraz jako codzienny smakołyk!
 
Jeżeli zastanawiasz się nad oryginalnym, a zarazem pysznym prezentem, mogę Ci pomóc stworzyc Tortowe Dzieło Sztuki, które z pewnością ucieszy każdego, bez względu na wiek.