torty dla dzieci

warning: Creating default object from empty value in /home/cboard/public_html/magiczny-cukier.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci to nieskończona ilość kształtów, form i barw. Jestem w stanie wykonać niemal wszystko co tylko dziecko sobie wymarzy. Torty urodzinowe dla dzieci, wykonuję w dwóch rodzajach: Torty przestrzenne w 3D , w tym również torty przedstawiające bohaterów popularnych bajek dla dzieci a także w kształcie przedmiotów użytkowych- gitara, Aparat fotograficzny, samochód, piłka, rakieta tenisowa. Następna grupę stanowią tzw. torty w popularnym kształcie okrągły, kwadratowy lub prostokątny z jedną lub kilkoma figurkami z jadalnej masy plasycznej. Do produkcji tortów dla dzieci nie używam alkoholu oraz dodatków chemicznych, jedynie blatów biszkoptowych przełożonych kremem powstałym na bazie bitej śmietany, serka Mascarpone lub budyniu, w dowolnym smaku i kolorze. Do obłożenia i ozdabiania tortów dziecięcych używam kolorowych mas cukrowych, czekolady, lukru królewskiego a także różnokolorowych perełek i posypek. Zapraszamy do obejrzenia galerii tortów

Wyobraź sobie minę swego dziecka, gdy podczas jego uroczystości wjeżdża wymarzony tort z ulubionym bohaterem z bajki, tort taki z pewnością wywoła zachwyt i podziw samego solenizanta jak i pozostałych uczestników imprezy, oraz na długo pozostanie w pamięci.

Subskrybuje zawartość